Květen 2010

The end

27. května 2010 v 21:05 | Fluff
rozhodnutí padlo a nikdo ho zřejmě, už nezmění...
změna je život a já jí potřebovala. přešla jsem na blogspot. je to tam jednodušší a lepší pro nahrávání fotek, takže mě tam najdete, dokud si nevymyslím,něco podobnýho jako zde.
blog mi toho hodně dal a spoustu věcí zlehčil, ale je čas otočit stránku o list dál a ikdyž to tu mám ráda, rozhodla jsem se.
rozhodně mě najdete na http://thefluffyna.blogspot.com/ ....
loučím se a doufám, že všem ostatním blog vydrží ještě hodně douho a bodou mít obrovskou návštěvnost.

Fluff

Nic není jisté

25. května 2010 v 21:27 | Fluff |  deník
už ani já si nejsem jistá. možná jste si všimli, že nic nepřidávám. nechce se mi, nemám náladu ani vůli. musím si přiznat, že to tu přežívá a nežije. nevím, co s tím mám udělat. pozastavit blog? to, už to jednou bylo, ale obávám se, že pozastavení není řešení, protože za pár měsíců by mi blog poslal email, že to tu chce zrušit. začít psát? nemůžu se do toho nutit.
celé to tu překopat nebo si obnovit straý blog nebo založit nový? nikdy jsem se s blogem nenaučila pracovat, trvalo by to spoustu dní a výsledek zřejmě žádný.
vykašlat se na tohle všechno úplně? nemůžu...miluju tohle psaní a svoje kamarády i zveřejňování fotek a každé poděkování potěší.
vyměnit blog za nějakou jinou stránku na články? nevím, neumím to ani z blogem a to jsou tu dohromady čtyři roky...
netuším, co mám dělat.
všechno tohle pramení z mýho mozečku, protože moje nejmilovanější změnila službu =(
grrr....byla jsem tak strašně naštvaná. příjdu si taková osamocená a zrazená, ale co můžu dělat?
zrušit to tu, přejít sní?
poraďte prosím...smutně koukám. můj mozek rezignuje a já nevím, co mám dělat.


Bezradná Fluff

crrrr....poslední zvonění

14. května 2010 v 17:05 | Fluff |  deník
konečně jsme se dočkali posledního zvonění. pro nás to sice nic neznamená, ale je to ohromná zábava, hlavně pro maturanty. ještě, že s nimi chodíme do jedný školy.

...
...všechny nás zmalovali
...
...zajali naši spolužačku Sáru =) mimochodem třída 02a

...
...nejlíp oblečený kluk nás musel padesátkrál vyvolat, aby jsme donesli peníze
...
...podařilo se nám ji vykoupit, ale bylo to drahý
...
...maturanti nás vyhnali ven za deště, stříkali po nás vodu, která voněla jako větrový bonbony, pomalovali obličeje a nakonec pár lidí z tříd, co budou příští rok maturovat postříkali šlehačkou nebo polili špagetama =)

to je poslední zvonění ....

Fluff

Alice in wonderland

13. května 2010 v 20:43
...
Alenka v říši divů se mi moc líbila, ale není to jeden z těch filmů na které bych se dokázala dívat denně.
V životě jsem jinou verzi neviděla a proto nemám s čím porovnávat.
Děj je sice dost prostý, ale vyjádření postav a animace jsou dokonalé, takže všechno hezky vvažují, ale pár věcí mi na filmu dost vadilo.
jako třeba Alenka na slavnosti, protože měla obličej bílý jako stěna a krk hezky opálenej.
za druhé mi strašně vadila, i přes záměr autorů obrovská hlava srdcové královny a naopak hrozně zbožňuju kocoura Šklíbu a jeho vzdálené příbuzné v čele s Johny Deppem =)


Fluffsome things...

9. května 2010 v 15:01 | Fluff |  fotím
...

...

...
 Fluff

Mars nebo co zase?

8. května 2010 v 20:27 | Fluff |  deník
..
hlásím, že žiju
ne moc dobře, ale přeci jenom...přežívám. minulý víkend jsem si moc užila, ale neměla jsem náladu ani čas nic o tom napsat. vyždímaný hadřík.
ve zkratce něco o víkendu, aby jste neřekli, že si všechno nechávám pro sebe. čarodejnice s ODS a lampiony, hraní si na Růženku, kavárna s čokoládou, plavání, koupání a cachtaní i zakončení kinem Soubojem titánu ve 3D v našem novém kině.
po dlouhé době jsem si zase něco užila...život neni spravedlivej
štěstí si také zřejmě vybírá jen podle vzhledu a ty ošklivky obchází velikým obloukem...nevím, co víc ode mě ještě chcete? stejně, už mě to přetvařování nebaví. jednou mi rupnou nervy  a všichni se teprve něco dovědí. smutný to život.
jenom ve třídních lavicích si můžu připadat, že nejsem v potravním řetězky úplně na konci. aspoň něco...mozek mě stále ještě neopustil a ani nevíte, jak jsem za to vděčná. nazvání šprt, už mi ale ježí všechno, takže myslím, že se všichni rychle dozvědí...jako naše süper, bystrá spolužačka s řasenkou max factor, xxl objem a krkem o několik odstínům světlejší než obličej zjistila, že metro je jenom v Praze...jak ubohý
ale život je nespravedlivej, krutej, ale asi si to zasloužíme
některý chvíle za toho, ale stojí =)

Fluff