Duben 2010

ich habe keinen Termin frei!

29. dubna 2010 v 21:30 | Fluff |  deník
poslední dobou nemám náladu vůbec na nic. ani na počítač, dokonce ani na můj foťák, který už hezkých pár dní leži v tašce a ani počasí mi nepomáha.
náladu mi počasí sice zlepšuje, ale nemám nějak energii a tu každodenní radost z obyčejných věcí, ta škola už mi vážně leze na mozek a svět kluků se mi dalece vzdaluje.
náplň posledních dní je absolutně unavujícně nudná
... hlavní obsah milovaná škola s učitelkama
...čtení romáků
...bezduché koukání na televizy a do počítače aniž bych něco pořádnýho udělala
...otužování  každý den, i když mrznu jako v zimě
...dloubání sama do sebe, díky povídání naší nejhodnější učitelky
...poslouchání o Osvětimi
...poslední jídlo a spánek

každé ráno se budím, už vyždímaná jako kousek ubrousku, ale zítra se to změní...už mě tohle přežívání nudí a člověk nemá život přežít, ale si ho užít a já zase připojím tělo k mozku a budu moct nějak fungovat. víkend budu mít naplněnej. zítra pouštění lampionu s ODS, návštěva babičky, focení. v sobotu návštěva kavárny před kinem a následné kino =)

a nevíte někdo prosím, jak se jmenuje knížka napsaná maminkou se dvěma dětmi z koncentračního tábora? ráda bych si jí o prázdninách přečetla, sice nevím jestli to dočtu, ale zkusit se má všechno.

Fluff

Maighty

27. dubna 2010 v 19:49 | Fluff |  fotím
První várka fotek z víkendu, teď hlavně našeho milého psíka =)
....

...

...

Fluff

a to že není léto?

25. dubna 2010 v 20:33 | Fluff |  deník
v pátek bylo teplo, ale nikdo ani já nemohl tušit, že o víkendu bude jako v létě...takže moje sbalená taška k tátovi moc letní nebyla.
kdybych měla popsat všechno, co se stalo trvalo by to nejmíň tři roky, ale že jste to vy zkrátim to na minimum.
sobota byla slunečná a tepla jsem si taky užila...jinde než venku byste mě asi nezastihli, jednou to bylo se psem a s bráchou. to byla neuvěřitelná dřina udržet oba pod kontrolou s foto přístrojem na krku. pak malá honěná na zahradě za míčkem, jak jinak a odpoledne procházka s mýma kamarádkama a jednou která se jí teprve stala. moje mlčení je sice trochu zarazilo, ale to už jsem já. všechny kouřej jako továrny, ale mě do toho nezatáhnou. párkrát jsem to už zkusila, ale je to jako kdybyste si do pusy strkaly hlínu a je takový odpodný...už jenom z toho kouře mě třeštila hlava, ale zkušenost je dobrá, když tomu nepropadnete.
konící, jedna malá hodná holčička mě k nim pustila a já je mohla fotit zblízka a v poklusu a všelijak, jak se jenom dají.
pak byla ještě jedna vycházka večer...byla hezká tma, takže na hřišti nebyly děti a my si ho mohly pořádně užít.
a dnes zase dlouhá procházcha do lesíka, proběhnout se po vesnici a k sousedům si zahrát  basket...poslední letní procházka s Nima se ale nevyplatila, protože mě kousnul pes. ten náš ne, protože to je neuveřitelný zlatíčko, který nic nerozhodí, ale potkat kamarádku, mojí kamarádky se psem bylo nebezpečný =)

letní Fluff

Náladu au,au

22. dubna 2010 v 20:54 | Fluff |  deník
takže =)
konečně dorazil mnou zavolaný den .... měla jsem dobrou náladu a to už je co říct, protože v poslední době to šlo se mnou z kopce...nuda ve škole byla i doma a všude možně.
dnešní den to doufám prolomil, hodiny byly stejně nudný, ale odpoledne bylo zábavný až na mojí chuděru ruku, která mě opustila, kvůli ráně kterou dostala =D ale opravdu jsem myslela, že mi upadne, když se od ní odrazil míč...bránila jsem branku, takže oběti byly vydány.
moje radost pramení hlavně z návštěvy jednoho krásnýho levnýho obchodu s oblečením...kdo by si rád něco nekoupil a ještě když je to levné. moje úlovky jsou dobré...dneska jsem tam objevila krásný černý šaty, který jsem dlouho chtěla =)
a potom odpoledne v mcdonaldu se zmzlinou.
a pak vám můžu jenom doporučit hru dobyvatel, která je poměrně nová, ale dost dobře vymyšlená. hrajete se třemi lidmi a podle vašich otázek vyhráváte území a za něj máte ,,zlaťáky" a ty můžete zpeněžit za krásné ceny...carccasone, to je nejúžasnější hra na světě.

moc nerozepsaná
Fluff

Jak čas plynul...

20. dubna 2010 v 19:44 | Fluff |  deník
bohužel...čas se zastavil, už neplyne jako dříve svou poklidnou cestičkou.
dlouhou dobu jsem se tu neobjevila ani na chvíli, ale až se vrátím plná života a energie, budete mě mít plný zuby a přestanete ke mě chodit =D
ale toho se bát nemusíte, protože už pěknou řádků dní na počítači nic nestíhám...víkendy naplněný k prasknutí, tejdny unavující a na prázdniny si ještě pěknou chvíli počkáme, ale já bych je potřebovala okamžitě.
takže kde začít....asi tímhle víkendem...byl krásnej, protože většina plynula pěkně hezky, focení, Ona, smích a to všechno, co k tomu patří. odpoledne na hradě, hledání kešek a taky batikování.
jedinou chybou je hrozba pondělí...zase učení, domácí úkoly, vykoupat a spát... hroznej koloběh.
ještě, když se ani nevyspíte s rovnátkama v puse a usínate jakmile si sednete k telvizi. ve škole je to k nevydržení, látky je příliš, nikdo z učitelů nechybí, takže ani uvolňená hodina nenastane...haldy domácích úkoly, zkoušení písemné i ústní a naši třída má to štěstí, že je občas i po škole. mám pocit jako by už nějak dluho bylo zkouškový období =D
ale jsou tu i světlý stránky...Ona, kamarádi a sranda s nima, hlášky dnů a týdnů, škádlení  spolužáků a hlavně jedu do Zoo v Liberci i s naší známou čtyřkou....nejdřív to vypadalo moc špatně, protože se dá přihlásit jenom ve dvouch učebnách, učitelka nás pustila na konci přestávky a taky hrozná spousta lidí, takže naše šance byla nulová...jdu k počítači, přihlásim se, vyberu nejpřípustnější projekt z toho zbytku a naštvaně odcházím, ale v pondělí se nejspíš někdo z našeho vysněného projektu odhlásit a jsme tam všechny =)
a začnu vám vybírat ty nejlepší věci, co vyjdou z naší pusy.
 dnes o klucívh z naší třídy (dvou)
,,Choděj spolu i na záchod a maj stejný boty!"

Fluff

tuc, tuc, tuc

13. dubna 2010 v 17:28 | Fluff |  o mně ?
Fluff...celkem hodně zvláštní osůbka, která má smůlu v lásce. vim, že se to takhle brát nemá, ale v životě jsem s nikim nechodila....možná mám času ještě hodně a dost, ale slyšim to všude...tamten chodí s támhletou a už se zase rozešli, ten se líbí tamtý a tamta zas tomuhletomu...ale já nikomu
mě už zase někdo jo, ale to bych měla zatrhnout, ale ono je to tak težký, když už na Něj nejsem naštváná, normálně se bavíme a ...
no, i snad největší pako z naší třídy s někym už chodil, ale Fluff zůstane na ocet do smrti.
bože =D mám prostě smůlu na kluky, ale důvod? neznám
hmm....asi znám moc málo lidí, budu se muset s někym seznámit, takže začnu chodit na novej kroužek =)

Fluff

Korálky ovládly i mě

12. dubna 2010 v 20:11 | Fluff |  fotím
...

...
i když mi karálkování moc nejde, je to hrozně uklidňující =)

...
a moje super zebra za naglického projektu

Fluff

Detektivka..raz,dva,tři

12. dubna 2010 v 19:56 | Fluff |  deník
no, už jsem psala, že mě někdo na blogu začal otravovat a moje domněnky o tom, kdo to byl, ale tenhle člověk to nebyl.
vyřešit tenhle případ NÁM dalo docela zabrat, ani pořádně nevím, jak dlouho nám zabral. ale jistý je jedno a to, že to je kamarádka...
dřív s Nim chodila a chtěla zase, ale On jí řekl, že nechce, protože se mu líbí někdo jiný a tak byla naštvaná a psala mi divný komentáře...v životě bych to do ní neřekla, ale IP adresa je neomylná, což jme taky zjistili, protože On mi taky napsal blog a podepsal se jako ta otravná holka, ale IP bylo jiný a proto všechno začalo nanovo....našli jsme někde jeho účet, takže v průběhu mučení se přiznal, ale oná holka se nechce přiznat a nechce, ale byla to ona ...čísla nelžou a tak nechápu, proč se jednoduše nepřizná a neulehčí všem život =)
taky jsem si vybrala kam pojedeme na projektové dny....do zoo v Liberci, Chomutově a do Litoměřic na čumendu, kde čmeláci oplodňujou orchideje =D

Fluff

Poslední fotky ze zoo =)...slibuju

11. dubna 2010 v 20:50 | Fluff |  fotím
...
protože mangusty zajímalo, co byla ta věc na který mi stál foťáček

...
protože tygrovi bylo všechno šuma fuk....jen spánek byl jeho útechou

...
a protože mi had zapózoval =)
zoo ústí nad labem

Fluff

Zebra...vidim je všude

11. dubna 2010 v 19:34 | Fluff |  fotím
...

...

...
takže zebry vidim všude...slyšim všude...a jim všechny =D tenhle projekt o zebrách mě navždycky poznamenal

Fluff

Slumdog milionare

11. dubna 2010 v 18:14 | Fluff |  co,se jinam nevešlo
nejlepší film, jaký jsem kdy viděla. nechápu se, ten film ukazuje krutou realitu v Indii a ve slumech, život obyčejných lidí, kteří žijou v trámech a mě se přesto tolik líbí.
smutný  je dost, ale je to realita, což je docela neuvěřitelný a některý scény nejsou moc hezké, ale jako nikdy nechyběl šťastný konec, který se tam vešel i přesto všechno, co se mezitím stalo.

Tak Mišul nebo Kytka?

8. dubna 2010 v 21:01 | Fluff |  deník
Fluff ^^
poslední dobou se tu dějou dost podivný věci...někdo mi napíše ke článku a vyluští jméno, který tam nikdy nebylo, není a nebude, ale jak ho tam teda může najít? tohle by se ještě dalo pochopit, určitý lidi mají zvláštní a fantastickou představivost i když tak velkou jsem ještě u nikoho neviděla.
a den na to my píše někdo pod jeho jménem, že mě má rád a podobný...první dojem byl absolutní šok, protože ho tak hrozně nesnášim, zatrnulo ve mě...to poslední, co bych potřebovala je aby za mnou nějakej blbeček dolejzal jako za milionáma jinech holek, který náhodou má taky rád =D no a vzápětí na mou reakci...napsal, že to neni pravda...propstě si ze mě utáhnul.
a víte jakou já z toho měla radost? =) hroznou a svět se mi zase začal líbit.
a včera jsem zjistila, že ona dívka, která má úžasnou představivost je ta samá osoba, co se za něho vydává.
vcelku zajímavá záležitost....zatím nevím, kdo to je a je mi to celkem fuk...možná On, možná holka, co s ním předtim chodila a On se s ní rozešel a chce abych brečela pod polštářem jako Ona...težko říct, ale tipla bych to na ní a ať si to tu klidně přečte, ten kdo to byl...ale pochybuju, že by byl takovej hrdina aby se přiznal....
takže konečně šťastná a tohle mě nesloží=)
nebřečím doma pod polštářem, protože já se směju a zpívám

šťastná, spokojená
 Fluff

Korunáč...všude modrá

8. dubna 2010 v 20:40 | Fluff |  fotím
...
...


...
ze zoo a budou další =) ale momentálně nestíhám a po zoo bubliny

Fluff

Velikonoce

8. dubna 2010 v 20:14 | Fluff |  fotím
nějak to tu drhne, ale to je chvilkovej současnej stav, protože zrovna ohledně blogu něco řešim =)

...


...
 Fluff

Titulek článku je povinná položka

4. dubna 2010 v 18:47 | Fluff |  fotím
...


...

...
Fluff

Big city

4. dubna 2010 v 10:48 | Fluff |  fotím
...

...
...
...
z procházky po městě =) a dnes do zoo

Fluff

Jen a jen voda

3. dubna 2010 v 22:29 | Fluff |  fotím
...


...
 a doufám, že zítra už nové fotky, ale je jich moc =D mám je do zásoby, tak na dva, tři měsíce

Fluff

Auto...portrét

3. dubna 2010 v 20:36 | Fluff |  kreslím
Fluff ^^
- nejdřív jsem nakreslila a potom teprve hledala v čem se mi to podobá a už z toho plyne, že se mi to moc nepodobá, ale když něco kreslíte, vždycky do obrázku dáte kus ze sebe, takže doufám, že podmínky soutěže splňuju

K svátku...

3. dubna 2010 v 12:14 | Fluff |  fotím
...

...
vím, všechny fotku tu jsou většinou po dvou =) moje oblíbený číslo

Fluff

malá šedá myška

2. dubna 2010 v 20:55 | Fluff |  o mně ?
hmmm...myslím, že něco na sebe musím napsat.
takže...moc hodně se opičím, ale je to jakási moje přirozenost a nejde se tomu ubránit, protože nemám tolik originality, štěstí, inspirace nebo snad nápadů?
to opravdu nevím, ale vždycky mě zaujme někoho článek a mám chuť něco napsat, třeba jen o sobě, ale má to, co dočinění s nějakým článkem, který už někdo napsal a já mu jeho nápad ukradla..opsala.
nějak nemám vlastní mozek abych našla něco svého, to jsem prostě já Fluff. kopie, obyčejná kopie. je tu ale něco, co mě může těšit...nejsem zase úplně stejná jako ty všude přítomný pipinky, který se staraj jenom o to jestli se ráno stihly nalíčit, nebo jak jejich kamarádka střídá kluky. aspoň v něčem se trochu liším, ale pořád jsem malá šedá myška.
nenápadný oblečení, stydlivost, kradení nápadů a tak všechno a proto bych měla něco dělat ne?
trochu se osmělit, nejít na konci davu.
fotím ráda a hodně, ale občas foťák nevytáhnu jenom proto, že se stydím...všichni koukaj poťouchle a udiveně a mě ty pohledy přiváděj k šílenství.
nevytáhnu ho z baťohu jen, kvůli tomu a to, už o něčem mluví. tohle se musí změnit, ale moje podvědomí to silně tlačí, tam odkud to přišlo.

Fluff