Březen 2010

Západ

30. března 2010 v 21:04 | Fluff |  fotím
tahle jednou při západu slunce ...

...


...
                                                                                                                                      Fluff

Trocha kultury aneb city dreamers

28. března 2010 v 20:35 | Fluff |  deník
na výstavě city dreamers jsem byla s výtvarkou a je moc pěkná až na to, že zabrala spoustu času a nestihla jsem si jí pořádně projít a všechno vyfotiti =)
...
plakát

...
nejlepší klec s andulkama =)

...
průvodkyně
...
Fluff

Týden s nima bez něj

28. března 2010 v 11:46 | Fluff |  deník
hello,
tady se hlásí dlouho zapomenutá osůbka jménem Fluff. tenhle tejden byl opravdu hodně nacpanej všema možnýma věcma, ale byl hezkej.
myslím, že bych mohla začít víkendem, který jsem tu vůbec nezmínila =)
byla jsem u Ziky, takže už jenom z toho plyne, že to bylo krásný. v sobotu byl výlet k Labi za fotogenickejma zvířátkama na řece a večer harry potter + Miss.
v neděli výuka angličtiny a dopoledne Milionář z chatrče, což je úplně úžasnej film a písničky si zpívám do teď a taky tancuju =D
a nový týden začal krásně, nebyl ve škole. nejdřív mě to naštvalo, protože jsem chtěla udělat něco hnusnýho, ale nakonec jsem za to ráda, celej tejden pokoj ...
stalo se toho hodně...
ve středu onemocnělo dalších pár lidí a díky výstavě s výtvarkou to byl úžasnej den a taky holič dopadl nad moje očekávání. potom taky venčení se Ziky a nacvičivání tance u nich doma =D jenom doufáme, že nás nepozorovaly nějaký důchodci.
pak ve čtvrtek mě šíleně naštvala učitelka, když mě v tílku a kraťasech vytáhla ven zpocenou, ale jinak byl tenhle den nejlepší. obě angličtiny jsem si moc užila a to hlavně, díky rodilým angličanům, s kterýma se dalo hezky povídat. nejdřív anglickej učitel...má rád pivo, rád řiká česky FUUJ, užívá i sprostý český slova a v češtině má vysokej hlásek a je dobrej a pak ještě Thad, který je z ameriky a hraje v ústeckym basketbalovym družstvu =D taky zábava, protože nám občas nerozuměl a my jemu. za chvilku se na něho jdeme podívat na play-off.
a v pátek velká krádež kytek. pěstujeme je na PP hrozně užitečném předmětu a díky nim jsem mu vytrhala všechny, co mu rostly =D takže nemá nic.

trošku zlá
Fluff

Ústí a jeho dominanty

25. března 2010 v 20:41 | Fluff |  fotím
....
slavný most
...

..


....
a fotogenická husa =D

Fluff

Má bílá orchidej...nanana

24. března 2010 v 21:11 | Fluff |  fotím
..
a zase něco z dílny mého já
Fluff

Jarní únavý, přichází, už v zimě

23. března 2010 v 20:08 | Fluff |  deník
panejo...nemám vcelku o čem psát a možná se vám bude zdát, že píšu to samý co ta nejlepší osůbka kterou mám, ale děje se kolem nás to samý a obě to štve úplně stejně a já se vzteky nemůžu vyřvat, protože dojet, kvůli tomu na hřiště do Prahy nehodlám .
On, ten nejhnusnější člověk na světě, se ani neodváží jít do školy, je to srab a hnusnej podrazák. jeden den říká jedný, jak jí miluje a druhej to říká zase jiný, takže je to dost odporný a žádná se s tim nemůže smířit, všichni jsou smutný a bez ohledu na to jestli si to zasloužej nebo ne, to nepřeju nikomu.
nejradši bych mu něco řekla, ale myslim, že bych se měla zachovat lidsky, když On to neumí.
vmetla bych mu do hlavy tolik sprostejch slov, co jen znám a v životě bych s ním nemusela promluvit =)
lidi asi přemohla jarní únava, která přišla už v zimě. všichni si měněj partnery jakoby šlo o ušpiněný ponožky a k tomu všemu, to musí řvát všude kolem..na faceboku, na icq a přitom tam já musím chodit, protože tam jsou i lidi, který mám tak ráda a dá se s nima normálně mluvit.
aspoň něco mě může utěšovat a to je fakt, že mám tu nejlepšejší kamarádku na světě o kterou se můžu vždycky opřít a všechno jí říct ať je to jakkoliv absudní a puberťácký a taky to, že jdu k holiči, takže mě nikdo nepozná a taky, že nepatřím k těm hnusnejm měničům ponožek, kterejch je všude hafo.

otrávená Fluff

Škola aneb základ života =D

23. března 2010 v 20:01 | Fluff |  co,se jinam nevešlo
Aha...čekala jsem, kdy se v tématu týdne objeví. každý bere školu jako něco jinýho...chodí tam, neučí se...nechodí tam vůbec...chodí, učí se nebo se jan tak fláká.
každý si svoji cestu ke škole musí najít sám...já jsem podědila všecko po svých rodičích, takže i když se mi moc nechce prostě si sednu na židli, něco jim a učím se a to většinou každý den.
někdo mě možná bude považovat za šprta, ale je to takový nutkání a taky mě částí štve, když newim o čem se v hodinách mluví.
škola je začátkem všech starostí, ale bezvadně vás dostane do stereotypu, který je stejný i v práci.
ráno vstanete, náházíte do sebe snídani, uděláte něco s hnízdem, které se vám udělalo přes noc na hlavě a můžete frčet do práce. v práci si odsedíte pár chvil, napíšete, co je potřeba, zajdete si na oběd a zase chvíli děláte, to co vám nakázal šéf. ve škole je to sice učitel, ale funguje to prakticky stejně. pak se odlpoužíte domů, úplně vycucnutí a místo otravného učení, jdete zaplatit účtyy v bance, nakoupit a pak se ještě doma věnujete dětem, takže jste rádi, že si večer na chvíli lehnete k televizy a usnete. tenhle koloběh se opakuje až do pátku, kdy se blíží víkend a máte volno....je to v práci i ve škole dost podobný až na to, že ve škole je občas i zábava a to hlavně o přestávkách, kdy si můžete oddychnout, takže můžete jásat, že ještě chodíte do školy =)

pošaháná Fluff

Konečně jarní vůně =)

19. března 2010 v 22:25 | Fluff |  deník
už je to celkem dlouho, co jsem nenapsala nic o dění kolem sebe a možná to bude i tim, že se nic extra neděje. řvaní učitelů, spolužáků, blbý známky a to všechno dokola a dokolečka.
pravda, stavila jsem se na rozhledně, protože moje fotivá nálada nebyla k zadržení. fotek mám až moc a proto je budu přidávát postupně, protože najednou by toho bylo moc i pro silné povahy =D

...
dneska byl krásnej první jarní den...sluníčko svítilo, ve vzduchu visela ta krásná vůně jarního vzduchu ze stromů, pylů a toho všeho kolem, zpívání ptáčků...a krásný teplo, co víc by si člověk mohl přát? něco by to bylo, ale to neni nic důležitýho, protože jsem konečně pochopila, že On je hnusnej, podvodnickej a tři tečky =D takže dělám, jako by neexistoval a jak řekla kamarádka...když se usměje, tak vypadá nechutně.
dnešní den jara byl přivítán procházkou po fóru, kde jsme potkaly i kluky z naší třídy a nakonec focení se Zonerem =)vaše jarně naladěná Fluff
došlo, už i k vám jaro?

První jahoda

19. března 2010 v 12:57 | Fluff |  fotím
...
to nejlepší ovoce, bezva chuť, super vůně =)

My camera

18. března 2010 v 21:17 | Fluff |  fotím
konečně vám ukážu mého nejlepšího přítele =) Canon 1000D a tohle je opravdová fotka, žádná fotomontáž.
.....
Fluff

Vyhlídka...je vidět z celého světa

18. března 2010 v 20:54 | Fluff |  fotím
myslím, že není potřeba žádných komentářů, prostě jen hezké odpoledne =)
...
.....
...
...
Fluff
snad se vám bude líbit aspoň něco =)

Moje kočka

16. března 2010 v 19:03 | Fluff |  fotím
...

Kája Gott

15. března 2010 v 20:32 | Fluff |  co,se jinam nevešlo
Téma týdne se stal Kája Gott a nikdo se tomu nemůže divit, protože ho znájí i děti, co koukají na večerníčky.
když sjem byla malá já znala jsem ho taky...a vždycky mě potěšilo, když dávali Slavíka i když můj malinkatej mozeček vůbec nechápal, co že to je a proč to dávaj, ale byl tam Kája a to bylo hlavní.
taky jsem na něj měla svůj názor a to ten, že zpívá nádherně, nikdo nezpívá líp a každej rok musí dostat Slavík a to zlatýho. nevim, co mě na něm tak zaujalo, ale byla jsem mu oddaná, možná proto, že ho všude hráli a všichni o něm mluvili a moje babijka ho podporovala.
s postupem času, jak na dortu přibývaly svíčky, názor se měnil jako počasí.
občas si i teď něco poslechnu, ale spíše ze zvědavosti a na Slavíka kouknu jedním okem, protože je mi hnedlej asný, kdo vyhraje toho zlatého.
abych se přiznala neviděla jsem Fenomén Gott ani nic podobnýho, protože mi nezbyl čas a ani mě to moc nezaujalo, ale ve Snídani s novou jsem ho viděla =)
samozřejmě vždycky zůstane legendou světové pop music a všichni si ho budou pamatovat, aspoň proto, že dostal nejvíc zlatých slavíků za sebou.

Fluff

jaro přichází =)

15. března 2010 v 19:40 | Fluff |  fotím

Cvak a je tu fotka

15. března 2010 v 19:34 | Fluff |  fotím
Z mojí poslední zrcadlovkařský výpravy =) většinou s sebou všude tahám kompakt, ale ten podává oproti zrcadlovce žalostný snímky, konečně ten rozdíl vidim


Konečný rozsudek

14. března 2010 v 20:03 | Fluff |  deník
Můžu vám to prozradit...po dvou hodinách jízdy v autě jsem si všechno promyslela a po radě s kamarádkou jsem to udělala. ruce se mi sice klapaly jako na severnim polu, ale co, už jsem to udělala a nelituju toho. mince překvapivě nepadla ani na jednu stranu, ale zůstalá stát a nespadla vůbec, takže je to mezi náma jako dřív =)
kamarádi, opisovači a tak všecko jako dřív. už se aspoň dozvěděl, že se mi líbí jeho úsměv a úžasný oči, ale nic s Nim nepohne.
Buď je úplně natvrdlej a ještě mu to nedošlo, což dost pochybuju a nebo prostě nejsem jeho typ nebo tak něco, ale rozhodně stálo za to BOJOVAT ! a všichni pokuď jde o lásku bojujte a neposlouchejte rozum.

zase chytrá Fluff
a děkuju za vaše povzbuzení v komentářích =)

Lásko veď mě

14. března 2010 v 19:18 | Fluff |  o mně ?
je to strašný. srdce říká di do toho, ale rozum káže pravý opak. kdo se pak mezi nimi má rozhodovat? já zatím většinou poslechla rozum, ale pár šrámku u mě má i láska.
láska je příliš složitá věc. rozum nemá ani nejmenší šanci uspět hned a na první dojem je rozum taky krátky...vemte si to takhle. někdo se vám líbí a nejdřív se vám začne líbit, protože je prostě hezkej a pak se doto dá rozum a máte po náladě, protože ten říká...nech toho upej a dalších milion zápornejch věcí, který láska třeba někdy přebije
jenom láska ví, kdo se vám líbí...ale jenom rozum to dokáže zkazit tím, že říká, jaký to bude až se naštve až se s váma přestane bavit...bože
myslím, že zase udělám jedem šrámek, protože čekat dál, už mě fakt drásá...vyjde to, nevyjde to? nejlepší způsob jak to zjistit je prostě udělat něco nečekanýho a já to tentokrát udělám, protože mi to všichni pořád raděj, tak co kdybch dala na jejich rady? ano, šlyším to ze všech stran...líbí se ti? tak za něj bojuj, když nikoho nemá! BOJUJ,BOJUJ!
budu BOJOVAT, udělám to co nejdřív, protože tohle je týraní, když nevíte na čem jste ani co čekat a nečekat.
co hroznýho se mi může stát? buď se naštve a nevIJde to nebo to bude v pohodě a budeme pořád jenom kamarádi a nebo to, co bych chtěla nejvíc...to se nestane, ale bude to aspoň jasný, protože koukat jak se na mě culí je k zbláznění...né že by se mi to nelíbilo, ale chtěla bych mu něco říct=) ale rozum mi to vždycky zakáže, takže moje nejbleskurychlejší reakce je ta mu to oplatit a to dělám, dokud můj rozum nestikne zarazit rychlejší tělo.
DRŽTE PALCE a doufejte se mnou, protože šance tu je a vždycky bude!

Fluff
a co mi teda radíte vy ?

Proč...já?

14. března 2010 v 14:30 | Fluff |  deník
zrovne teď mi neni nejlíp, protože mi něco došlo, že za lásku se musí bojovat, ale o tom až večer. proto nejsem v tý správný náladě.
ale hrozně mě těší zjištění, že už vím, jak se nechat ostříhat a myslim, že to bude změna velká, ale snad dopadne dobře.
a teď poslouchám písničky z MP3 a žvejkám žvejku, protože to náramně uklidňuje a pak mi všechno připadá jednoduší.
víkend celkem vyšel, protože mi kamarádka dodala odvahu a taky jsme se spolu domluvily, že si uděláme dámskou jízdu do Prahy bez rodiču a parádně se oblíkneme a nakoupíme potřebný hadříky a doufám, že už i tou dobou bude ostříhaná, jak mi to poradila =) neni nad kamrády, co ti řeknou pravdu i když bolí.
a abych se uklidnila, co nejvíc, jdu se projít s mym novým pejsáčkem Maightym s foťákem na zádech a pak zase balíme a jedeme zpátky domů...do mý školy....s mejma lidičkama a s Nim.
ale nejdřív cesta autem, kde si všechno pečlivě promyslim a udělám to nejlepší, co bude třeba, protože každá věc má dvě strany...dobrou a špatnou, jak už to tak bejvá a třeba mi bude přát štěstí a mince padne na tu správnou a já budu šťastná =)

vaše Fluff bláznivá, ale pořád živá =)

Po třech měsících....se vracím

11. března 2010 v 20:48 | Fluff |  deník
nečekejte nic dlouhýho, protože ve čtvrtek večer jsem na pokraji usnutí.
jen jsem, tak přemýšlela, co bude...o víkendu a došlo mi, že se po třech měsících zase podívám ke svému otckovi. popravdě se i docela těším, tentokrát se nemůže stát nic hroznýho, co by mi mohlo pokazit víkend, ať bude jakýkoliv. mám několik možností, takže jedna určitě vyjde a bude to obyčejně, neobyčejný víkend.
PLÁNY
- čtení povinné četby
- kreslení
- chatování
- hledání cache (krabičky, kdesi v přírodě)
- chození po venku se psem =)
- focení a focení
- spaní
- návštěvy
- nákupy
něco určitě vyjde, protože co jinýho se dá ještě dělat ? vlasně bych mohla celej víkend jíst, ale to by nestálo za to =D
myslím, že fotit budu určitě a se psem půjdu taky určitě, protže se na něj těším...můj sen od školky se pomalu plní, ale...ano, jsou to ALE!
každopádně počítám, že budu zaměstnaná a užiju si to pokuď nebude úplně hnusně ošklivo a nebo se to nezruší.

Pa Fluff
a ještě něco, kolik z vás má rozvedené rodiče?

Jééé...jupíjupíjééé !!!

9. března 2010 v 20:47 | Maky |  deník
mám náladu..jako kdyby bylo léto a všechno se mi vedlo =)
je mi hezky. celej dnešní den byl super až na to zakončení. stačej naprostý maličkosti a člověk je šťastnej a stačej maličkosti a člověk je zhnusenej a na mě zapůsobilo to první. ano, jestli jste správně pochopili zase se mi líbí On a ziky taky =)
je na nás hodnej a baví se s náma docela dost. pořád se otáčí a nesmyslně usmívá, ale je to tak hezký. směje se s náma, mluví, nechávám ho jako obvykle opisovat a pučuju mu úkoly =D
naprosto normální...akorát jsme ho s kamarádkou trochu zlobily se svatbou...jeho a jednim dalšim spolužákem a On nakonec přiznal, že se bude ženit...z donucení, ale přece.
je jako kotě =)
ale nejvíc mě dostalo jeho jednání v trolejbusu. K. mu řela, že na něj bude mávat a ať nezkouší nezamávat jako včera a On fakt mával...pořád a hodně a smál se u toho, jako u člověče nezlobse když vyhrává.
taky nejlepší laborky...kde je levo...jak jí můžete řikat anička, když je jak dvou metrová gorila?
a prostě všechno bylo hezký...tayk jsem dočetla Rozbřesk, ale třeští mi hlava.

Vaše bzzzzz Fluff
a co vy, jste stejně nenapravitelní jako já?