Leden 2010

Bacause cat is smile too!

28. ledna 2010 v 7:00 | Maky |  fotím
ano protože kočky se smějí také a rádi. pro všechny kdo sem zavítají schválně nebo omylem posílám úsměv do krásného dne a aby se vám dařilo, ať v práce a nebo při vysvědčení =)

26*1*10 - co dodat?

26. ledna 2010 v 20:26 | Maky |  deník
opravdu není co dodat. můj život plyne poklidně a beze změn. ve škole bych se možná pobavila,
ale co by to bylo za zábavu bez a Něho. doma mám aspoň šanci, že ho zastihnu na velice oblíbené konverzační síti. povídá se mi s ním většinou skvěle a užívám si to až na to, že si o mě musí myslet, že žiju při nejmenším v blázinci a moji příbuzný jsou opice. líčila jsem mu jak se moje maminka snaží vysvětlil, co je plynná, kapalná a pevná látka. argumentem bylo : ,,Vždyť deka, přece neteče, ta je pevná! " taky jsem mu vyprávěla, že kdybych zůstala na základce, mohla bych pracovat v cirkuse jako cvičená opice a že konverzace s nejmenovanou v uvozovkách kamarádkou je jako bavit se se psem.
v dnešní konverzaci se uplatnila výměna smajlíků =D a On mi poslal bombu asi chce abych umřela, ale co beru to s humorem a já mu za to poslala bláznivýho smajlíka abych všemu dodala správnou váhu.
pro vysvědčení si ani jeden nepůjdeme, takže nevidím důvod nezůstat ještě pár dní doma, číst knížky a koukat na filmy. ten bezvýznamný cáreček papíru uvidím asi až v pondělí, takže bude víkend klidný a já můžu v klidu odcestovat do Prahy se svým strojem =)

Vaše strašně
bláznivá Fluff ^^

Strange room

26. ledna 2010 v 19:56 | Maky |  kreslím
moje nejnovější koláž a taky skoro první. výsledek se mi moc líbí hlavně, protože ty maličký věci jsem hledala strašně dlouho.
- ta ženská je psychopat =)

Značky alá Fluff

26. ledna 2010 v 19:53 | Maky |  kreslím
Před nějakou dobou jsem si zase založila sešit na kreslení, protože ve škole je občas (spíš pořád) nuda a nemám co dělat a kreslení je ideální řešení. nikdy mi to ještě nevydrželo moc dlouho, ale teď to vypadá dobře. úplně jsem zaoměla, že bych mohla dát něco i sem a taks e spožděním přidávám pár obrázků =)

- inspirací mi byli kluci, všichni se dali asi hromadně ostříhat a proto byla nutná opatření

Krásná zima v zoo

23. ledna 2010 v 19:45 | Maky |  fotím
největší nutností bylo jít o víkendu do zoo, protože se koná zimní soutěž a je nutné se zapojit. byla zima, je to vidět i na fotkách, jak sem se klepala zimou, ale stativ, to naštěstí zachránil =)
-jenom v terárkách vládl jakýsi život, ale většina zvířat odpočívala


23*01*10 - it´s a pity

23. ledna 2010 v 13:06 deník
nudím se
vyčerpala jsem všechny různý činnosti, co se dají dělat při nemoci. hraní karet, skládání je do věžiček, koukaní na televizi, psaní si s kamarády, čtení, focení, kreslení. všechno, už je na tolik unavující, že budu muset v pondělí do školy nebo se tu scvoknu. zábava je jenom v tu chvíli, když je tu On.
od včerejšího článku se to trochu vylepšilo, protože se mi ho podařilo zastihnou na delší dobu na icq. ještě, že máme tu moderní techniku. krásně jsme si popvídali a řikál, že se mu K. nelíbí, ale vůbec nemůžu tušit jestli nelže. pomaličku jsem se dostávala k tomu, abych Mu řekla, že se děsně líbí. nastala chvíle ticha a já to napsala. bože takovej trapas, každej pochopil otázku trochu jinak a proto nikomu nedošla odpověď, takže jsem mu vlastně vůbec nic neřekla, protože to nepochopil. Ach ty kluci a jejich logika a vůbec celý myšlení....
krom toho mohlo být nudě konec, kdybch nebyla nemocná, protože bych si užívala v rájích německých obchodů a vybírala si krásný oblečení. dlouho jsem si nic nekoupila, kromě těch rozkošnejch náušnic. =) jejich podoba na mém druhém blogu

22*01*10 - jsem v kocích, ztracena v černých dírách

22. ledna 2010 v 18:57 | Maky |  deník
Vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale když jsem četla článek Chiq došlo mi, že se vám nemám za co omlouvat, protože blog je můj koníček a ne povinost. navíc nebyl čas.

11*01*10* - he is strange

11. ledna 2010 v 20:30 deník
hlásí se vám Fluff z divné planetky Mars. dneska si pro mě přijel velký vůz a odstěhoval mě. zpět
k důležitějším věcem než je moje bydliště a nudné stěhování.
po víkendu stráveném na horách jsem se těšila domů. ve škole se mi daří až na nějaké výjimky jako je Němčina, ale z matiky mám jedničku dokonce i ze čtvtletky. píšu to, už podruhý, takže musím vymyslet nějakou obměnu. celý den mě fascinoval On.
nejřív jsme se společně zasmály fontánce mastnej vlasů Jeho kamaráda a potom mi krásně zatleskal jako děcko na konci svého oblíbeného představení za jedničku z matiky.den ale ještě neskončil a proto se toho stalo ještě plno. na hudebce to bylo špatné, přemístili jsme se do nějaký třídy, kde nebyl vůbec hezkej výhled na něj. na ivt to bylo super, máme podivně zařízenou třídu, takže jsme seděli skoro naproti sobě, ale byla tu stěna. to byl, ale jenom maličkej problém, protože ve stěně byly pravidelný trojúhelníky a v tom sem ho krásně viděla a mohla ho nepozorovaně sledovat celou hodinu. na konci hodiny nám bylo zadáno cvičení a On se u něj pekelně soustředil asi jako vystresovanej student při maturitě a málem si u toho ukousnul jazyk =D po obědě jsme se ještě potkali v šatně, kde jsem spolužákovi nabídla šampon a On ho ujišťoval, že je má fakt mastný.

8*1*10 - copak jste se neučila?

8. ledna 2010 v 20:29 deník
Ve škole se neději nic významnýho jen menší incidenty, jako třeba, že se kluci hladěj a prohlížej
vločky na svejch mikinkách koukaj si kamsi a učitelé maj pořád stejně nudný proslovy o učení a známkách. Mám za sebou pár čtvrtletek, spoustu písemek a nekonečně monoho hodin, na kterých ho můžu pozorovat. Už jsem zase v tom, takže se mi pořád líbí On. Může si za to sám, když se na mě při fyzice nechutně sladce a krásně usmál. Teď ho pozoruju čím dál víc a nejhezčí je, když se směje. Mluví s klukama a culí se jako by byl malá holčička, která prosí o lízátko. Je božskej, modř v očích, krásný usměv, vlasy zlatý jako obilí, krásná modrá mikina, která mu ladí s očima a všechno. Na foto kroužku bylo všechno fajn, moje fotky se celkem líbili a máme nesnadný úkol. Vyfotit zimu hodně zajímavě, takže nejlíp zamrzlý vodopády, krápníky a rampouchy nasvícený čajovejma svíčičkama. Ty nejhezčí budou viset na chodbě v domu dětí, takže se přijďte podívat.
Moc sem nechodím, protože se snažím udržet blog s projektem a dozvíte se tam toho mnohem víc než tady takže projekt 365 !

4*1*10 - po dlouhé době ve škole

4. ledna 2010 v 21:07 | Maky |  deník
Ouu... První den ve škole nebyl, jak jsem si ho představovala.
Hned první hodinu se moje bránice rozpohybovala, protože po každym pohledu na Něj naslédoval výbuch smíchu. Ziky tvrdí, že dostal k Vánocům natáčky a já tvrdím, že k natáčkám
dostal i žehličku a špatně to zkombinoval =D asi chlapec neví, jak to používat. Zřejmě se mi asi, už vůbec nelíbí, jinak si to nedokážu vysvětlit, bude to tou angínou kvůli, který nebyl ve škole a má jí i S. Mám smůlu, ale nebejt do nikoho zamilovaná je vážně nuda, takže budu koukat na zadanou Áďu. primáni jsou fajn =)
Hned druhou hodinu mi učitelka radši pohrozila trojkou na vízo a tim si zajistila celehodinovou mlčenlivost. V pátek mi budete držet všecky palečky, protože potřebuju ze čtvrtletky dostat aspoň trojku. Procenta, promile a úrok mi nelezou do hlavy a navíc jsem na víc, jak polovinu chyběla.
zbytek dne se musela pořádně rozcvičit bránice a tak se naše trojice neustále smála a při jízdě domů byla taky zábava. Nejvíc mě dojal učitel, kterej si vzpomněl, že minulé Vánoce byl sloh na téma Vánoce a že nám spadnul stromeček a začalo hořet. bylo to vymyšlený a on na to nepřišel =(
Emmy jsem asi viděla naposledy a babička byla v nemocnici. Celkem rušný den, ale stejně si řikám, proč se učim. Život je asi celkem nuda, jenom se učíte a pak pracujete. Netuším jestli to přežiju, ale našel se můj sešit z bižule =)

Budu ráda, když co nejvíc lidí navštíví můj novej blog a také se zapojí do toho super prjoektu 365. Dozvíte se tam toho skoro tolik, co tady. Projek 365

02/01/10 :-*

2. ledna 2010 v 20:48 deník
Ano, vidíte správně. Jestli tenhle blog čtete aspoň od 28.dubna, určitě poznáte známou tvář. Je to Emmy můj milovanej pejsek, půjčovaný od tetičky. Tak dlouho,už jsme se neviděli a vůbec se nezměnila. Pořád stejně střeštěný pako. Můj starej kompakt je zase o šrám lepší. spadnul na schody a obalil se sněhem. Je celkem v pořádku. Byl to krásnej den, bez nudy =)

Zapojila jsem se taky do projektu 365 o kterém víc na mém novém blogu zaměřeném na projekt → projekt356dni

Kvůli tomu bude jakýkoliv foťák připraven. Měli by se tam dávat i fotky omě, ale netušim jestli se tím budu řídit.