Prosinec 2009

Silvestr !!!!!!

31. prosince 2009 v 22:39 fotím
Sice ,už to jednou je, ale je to PFka a proto jí dávám znovu.
Pro všechny lidičky, co chodě po tom našem světě i pro ty nelidičky, co poletujou někde ve vesmíru. přeju krásnej novej rok, štěstí, ale hlavně LÁSKU a spojenost :)

30/12/09 - návštěvy a návštěvy

30. prosince 2009 v 19:20 | Maky |  deník
Celý tři dny co, už jsem u táty tu byly dvě návštěvy, káždá úplně jiná s jiným dopadem. První nás přivezla a měla na mě dopad ten nejhorší. Tetička J. má totiž špatnej vliv, vždycky když jí vidim je mi do pláče. Naposledy jsem se jí rozbrečela na záchodě jako malý děcko, potom na návštěvě u babičky byly slzy na krajíčku no a dnes mě ty její kecy zase dováděly do úzkých a na záchod mi poskytnul útočiště. Nikdo kromě J. si toho nevšiml, takže v pohodě. V posledních dnech mě celkem baví poslouchat co si povídají dospělý, zjištění, že J je pěkný kvítko mě potěšilo, takže z jejího vlivu nemusim mít starost. Druhá teta M. je milá a mám jí ráda, ta nám odvezla babičku, takže dobrý =D
Snažim se a snažim něco fotit, ale uchýlt se k programu AV je nejlepší, nastavuje se tu jenom clonu a různý blbůstky, ale hlavně nenastavuju čas. Chodím hned jak se nasnídám, protože to je počasí nejlpeší, modrá azúúro obloha, která mi tolik připomíná jeho oči (překonávám se, už několik dní mi byla mimo dosah jeho fotka) a namrzlý kytičky a nebo úplně zasněžený. Vydala jsem se taky na kešku a byla přínosna, sice mi dalo zabrat vyhrabat jí s tý tlustý vrstvy sněhu, ale mám jí. Taky tam běžela lasička, ale moje foto reflexy jsou zpomalený. Utekla do bytečku a po marnym úsilí pokusit se jí vylákat se šlo domů.
Jinak se mám špatně =D,ale fakt, pořád píšu deník čtenářskej a jsem sama, sama, samotinká, ani na Silvestra nic nebude. Ani po tý SMSce nic, takže budu muset bejt sama. Žádná společnost kromě rodiny, takže budu sama. Chtěla bych tolik zrychlit čas, abych byla starší a konečně nebyla SAMA.

Konečně něco o Vánocích :)

28. prosince 2009 v 18:01 deník
Vánoce jsou krásna věc, celá rodina se sejde u jednoho stolu povečeří se a nakonec se rozdávájí dárky. Letos s námi Vánoce slavila i babička s kočkou, který byla naprosto vykulená a celou dobu se snažila vylovit myš z její malinkatý klícky. Dárky se podařily, pod stromečkem na mě čekal foťák a objektiv pod jiným zase dálková spoušť a filtr, jinde zase stativ a knížka na používání. Pečlivě hlodám stránku za stránkou a pořád nejsem o nic moudřejší. Času uzávěrky a clonovýmu číslu moc nerozumim a když jdu fotit do automatický části všude mi na pomoc vystartuje blesk, takže to taky nejde. Doufám, že se to naučim a kdyby ne čeká mě ještě kurz v Praze a myslím, že zkušený lidi mě to naučej. Spokojenost byla u všech, akorát na můj mozek toho bylo trochu moc a zapoměla jsem dárkrky pro druhou část rodiny doma, takže se z dárků budou radovat pozdějš.

V tom všem Vánočním shonu jsem SMSku poslala až 25. v 0:00 a stalo se to co jsem ani nečekala. Přišla odpověď. Nestála za moc, ale byla a pak jsme si poslali ještě několik SMS, ale nakonec z toho nic nebude pokud nezjistí kdo jsem. Ví akorát to, že se jmenuju Fluff, chodím s nim do jedný třídy a většinou sedim u okna, docela dost nápověd :)
Třeba se něco stane, ale novoroční polibek nebude ani NÁHODOU :D

Něco málo z posledních fotek mého foťáčku

23. prosince 2009 v 20:00 o mně ?
Tady pro všechny Pfka na rok 2010 malovaná skvětýlkem se Ziky ♥

Určitě z názvů poznáte němčinu, tím pádem trhy v německu :)

His blue eyes ♥

23. prosince 2009 v 19:02 o mně ?
Jeho očka ♥
S tou smskou vám dám vědět asi 25.12. Doufám, že mi budete držet palečky, protože jeho oči jsou k sežrání :)


Vánoce,Vánoce přicházejí ....

23. prosince 2009 v 18:52 deník
Dnes radši bez pozdravu, víta Fluff. Jsou Vánoce a proto by se slušelo napsat aspoň jeden
kratičký Vánoční článeček, aby to vypadalo, že to tu žije. Událo se toho velká spousta. Školní akademie, kde se naše třída vůbec neukázala na pödiu byla skvělá a nejlepší byla Pomáda v podání tercie Béé. Samozřejmě jsme měli i besídku, kdy si všichni rozbalili dárečky, jedlo se cukroví, pila kola a povídalo a povídalo. Jeden spolužák dokonce dostal plastový prasátko(to o něčem vypovídí =D). Loučení bylo překvapivě ktrátký, ale bude se mi po nich všech stejskat, už dva dny mi hlavou plave On a jeho boží modř v očích. Nemůžu si pomoct, ale příde mi, že musim něco podniknout a chystám se poslat jistou Sms ♥
Dokonce došlo i na komunikaci, celou dobu měl jenom pitomou angínu a proto seděl doma. Docela šokující fakt.
S tou nejmilejší a její rodinou byl podniknut výlet na německý hrad, ale hlavně trhy. Byla to krása, ale hrozná zima, naštěstí dětskej punčík nás zahřál a pobavila německá karkulka (ještě, že né sněhurka viď Ziky.) Potom jsme u sebe různě přespávaly, potkaly známý z minulý školy, pobavily se u Stmívání a vůbec jsme si to náramně užily.
Zítra jsou Vánoce a už se strašlivě těším, budeme spolu, spousta dárku i můj miláček Mourek ( náš děsne tlusťoučkej kocourek) bude s námi. Pár dárků, už mám. Z běsídky od těch nejmilejších a potom taky od jednoho pána, kterýho jsem viděla podruhý v životě. Dárky byly ale super. Kaligrafická souprava (určitě víte co to je), jahody =D a tak různě.
Doufám, že si Vánoce užijete, dostanete spoustu dárečků a budete s tím kho máte rádi, když mě už to nevyjde. Jinak vám slibuji, že po 27.12. tu bude dost článků :-*

Fluff =D

13/12/09 - soustředěná mysl a hlava v oblacích

13. prosince 2009 v 22:19 deník
Dnešní den byl jako každý jiný a přesto v něčem docela zvláštní, když se kloužete po ledě v bruslích na nohou, zdá se vám celý svět, trochu jiný a perfektně se tu přemýšlí až na to, že nevnímáte okolí a každou chvíli vás někdo může srazit. Nasadila jsem pomalé tempo, takže mě každej druhej předjel hned, ale nevšímala jsem si. Moje hlava byla v oblacích, ale nebyly zrovna růžové, protože mysl se soustředila na Něj. Má to smysl-nemá to smysl, má mě rád- nemá mě rád, mám něco začít dělat-nemám něco začít dělat, mám to zkusit-nemám to zkusit. Všechny tyto otázky se pořád opakovaly a nakonec vyšly i nějké odpovědi. Vymyslela jsem jistý plán, který by měl pomoct v některých z nich, musím být odvážnější a říct něco, jak mi poradila kamarádka, na kterou se kluci jenom lepí. Neni to příliš jednoduchý, ale nějak začít musím, nejdříve si ujasnit, jestli se mi líbí, což jsem zvládla, zjistila jsem , že jakoby žárlím a to je určitě důkaz lásky. Plán zpočívá v tom, že se zeptám spolužáka na jistou věc a podle toho, co mi řekne uvidím co bude dál, jestli začít mluvit, psát či co. Dala jsem se na způsop otrhávání kytiček -má nebo nemá, akorát v hale s ledem kytky ♥ nerostou, tak mi musely stačit desky kolem ledu a víte co mi vyšlo? MÁ :)
Tím dneska asi končím ale ještě přidám hlášku dne.
Táta se ptá mladšího brášky ,,Kdepak si se narodil ?" a on na to ,,No přece v betlémě " :D všichni jsme začali padat smíchy a nešlo přestat :)

12/12/09 - aneb jak jsem se dozvěděla tu hroznou zprávu

12. prosince 2009 v 20:00 | Maky |  deník
Nejprve začnu včerejším dnem. Ve škole jako obvykle hrozná nuda, ještě k tomu, když Ziky chybí, protože na jedno oko skoro nevidí. Odpoledne jsem teda musela jít do knihovny, nakupovat dárky a shánět další bez . S výsledkem, jsem ale i tak spokojená. Teprve na kroužku to byla zábava. Bylo naplánovaný, že půjdeme ven, ale protože pršelo, spíš mrholilo, tak jsme nešli, protože by se nám mohly porouchat naše vzácné stroje. Zůstali jsme ve vnitř a i to nám bohatě stačilo, jako obvykle nás tam bylo docela málo. Fotili se rybičky a Vánoční výzdoba budovy, ovšem to nejlepší nakonec. Kreslili jsme světlem a to celé se dalo vyfotit, takže mám fotku s černým pozadím, kde je červená kytička, nakreslená světlem, příde mi to skoro neuvěřitelné. Taky se zkoušela práce se stativem, což není nic těžkého, když ho máte :)
No a dnes se dělo spousto věcí. Třeba ráno vylezu z vyhřáté postýlky a co nevidím, snížek padá z nebe a jakmile se dotkne země roztaje. Je to jako div světa. Vánočním trhům se, také dostalo naši pozornost. Nebylo to tam nic moc, ale fotit se tu dalo, ikyž jsem se bála, že na mě každou chvíli musí někdo vyběhnout. Nakonec se to obešlo bez větších incidentů. Kromě toho, že ještě teď mi mrznou nohy i ruce, piju kakao a chce se mi spát. Musím taky dohánět povinnou četbu, takže střídavě chatuju, stahuju New Moon a čtu Fimfárum a netrpělivě čekám, jestli vzali mojí kamarádku na konkorzu Ulice.
Dnes ke mě došla ta hrozivá zpráva, On asi tento týden nejde do školy, takže ho neuvidím hrozně dlouho, jakoby nestačily Vánoční prázdniny, On k tomu ještě dva týdny chybí. Nepřijde ani na Váboční besídku a akademii. Příjde mi to strašlivě nespravedlivý a hnusný. Nemůžu tomu vůbec uvěřit, že ho neuvidím zhruba měsíc, možná i víc, spíš měsíc a půl a jak si mám pak užívat svátky, když už skoro zapomínám jak vypadá?

Rozbouřená Fluff

Západ slunce ve městě

10. prosince 2009 v 18:55 | Maky |  fotím
Jednou jsem se, tak učila a viděla, jak sluníčko krásně zapadá a samozřejmě jsem neváhala a jenom v tričku a kraťasech vylezla na bálkon, kde byl jenom jeden stupeň.

10/12/09 - mám no přece to :D nedostatek

10. prosince 2009 v 18:26 deník
Zase vás navštěvuju, po dlouhé době. Dohánění, totiž není vůbec jednoduchá věc a proto mi nezbýval čas napsat smysuplný článek, ikdyž ten jsem ještě asi nikdy nenapsala.
Ráno se přímo děsím jít do školy, protože je tma nevidím ani na krok a přitom všem ještě musím chodit po obrubníšku,který je úzky jako půlka mojí boty, protože jinak bych šla hustou vrstvou bahna, ale je to možná lepší než když do něj při tom balancování spadnu. Také každé.Načasovali jsme si to výborně, jeden týden já a druhej On a doufám, že ten třetí se sejdem jinak ho neuvidím, přes celý Vánoce a to by byla katastrofa. Minule jsem psala, že si vůbec nejsem jistá tím jestli je tu moje zamilovanost pořád či ne, ale po dvoutýdením odloučení jsem si naprosto jistá tím, že mě pořád fascinuje a musím na Něj myslet a všechno. Při tom všem se krásně vyřešil můj problém, tedy spíš závislost na New moon a Stmívání, nemám ani chviličku času na to myslet, takže o problém míň. Písemek bylo tolik, že je mám nejspíš všechny blbě a jsou ještě k tomu všechny velký, tak si trohcu pokazim vysvědčení a k tomu mi ještě učitelka vynadá za to, že si pořádně nenasadim brejle, to je teda inteligence O_o
Také druhý extrém se týče rozsazování. Učitelka si usmyslela, že nás se ZIky rozsadí, nemohla nic najít a tak když jsme koukly z okna, zářvala:,,Nečumte mi z toho vokna, tak teď toho mám dost, rozsadim vás"! :D nechápu inteligenci dnešních učitelů.


S tímto se loučí Fluff

6/12/09 - zpět do školy a do kina

6. prosince 2009 v 21:15 deník
Začíná to být zlý, ale naštěstí hlavně jen u blogu, ale momentální i v mé mysli. Od včerejška, kdy jsme byly se Ziky v kině, nemůžu vypudit myšlenky na Edwarda a Bellu nebo celý New Moon. Je to naprosto dokonalý film a je mnohem lepší než Stmívání. Smutný, vcítěný, plný lásky a činů. Překvapilo mě i to, že tam bylo dost vtipných klášek a reakcí. Těšit mě může fakt, že ho v kině uvidím ještě jednou, ale česky. Je to film, který si zaslouží pozornost a všem ho doporučuji o čem svědčí skoro plné kino i kluků. Moje závislost na něm byla vybudována za jeden den. Neuvěřitelný příběh a ještě lepší film. Překvapující fakt je taky ten, že jako první film mi do očí dokázal vyhnal slzu, kterou jsem rychle utřela abych mohla číst nerozmazané titulky. měla jsem ale co dělat celý film, hlavně v části kdy jí Edward opustil. Měla bych přestat o tom žvanit, ale nejde to a doufám, že když si o tom s někým promluvím, že mi to vyleze z hlavy. Dneska v noci mě totiž neustále budily sny o tom, ale s těmi Bellynými to nejde srovnávat.Přestávám na to myslet a odeženu každou myšlenku, která by se jen maličko dotýkala tohoto filmu, protože bych o něm dokázala přemýšlet celé věky a taky už po jeho shlédnutí, nedokážu pomyslet na to, že by se mi někdy poštestilo získat takovou lásku jakou má Bella a myslím, že je to nemožné asi pro každého.
Zítra se moc těším na Ní na Něj a na všechny ostatní a všechno ostatní. Myslím, že při všech starostech se školou, doháněním, promilema a procentama a vůbec vším na to lehce zapomene a budu se raději soustředit na Vánoce. Nejsem si také vůbec jistá jestli se mi líbi On. Je to nejspíš tím, že už jsem ho týden neviděla, ale mě to připadalo jako měsíci. Zítra ho uvidím a všechno my zase bude jasný, už se na něj těším, ikdyby jenom kvůli jeho očím a svůdnému úsměvu, který se ale ovšem nemůže vyrovnat Edwardovu.
Doma, už máme i stromeček krásně nazdobený a celý náš byteček konečně dýchá Vánoční náladou, která se mi tento rok vyhýba. Poslední dny byly rušné i přesto, že jsem nebyla ve škole. Celé dva dny se peklo cukrovíčko, což mě dost vyčerpalo, ještě když jsem ráno před tím běhala po nákupním středisku a večer šla do kina a doma četla povinnou četbu a Stmívání. Držte mi prosím palečky, abych neměla závislost na Twilight.

vyčerpaná Fluff

29/11/09 až 2/12/09 - I am ill

2. prosince 2009 v 20:07 deník
Už dlouho jsem se neozvala, protože jsem jednoduše neměla energii nebo náladu, či co já vím. Od středy jste se nic nedozvěděli. Možná ani není co:D došlo jen na lámání tužek, čímž jsem na sebe upozornila Jeho (moc nesmělý na něco víc než pozorování). Středa i pátek se báječně vyvedl. Byla sranda a nedávalo se pozor, čímš to všechno je.
V pátek, jak už jistě víte chodím na můj vysněný kroužek focení. Byla jsem až překvapená svým úspěchem. Druhý nejlepší obrázek? Jsem v šoku, ale díky své nemoci se tam tento pátek nedostanu, což mi příliš nevadí (úkol byl vyfotit lesní krajinu :()
Týden jsem neměla energie se vám ani ozvat ani pípnou, protože mi bylo tři dny strašně špatně. Ani spánek mi nebyl dopřán, protože v krku byl knedlík tak veliký, že se mi i špatně dýchalo, natož ještě usnout při tom. Teploty se mě ale naštěstí vyvarovaly. Intenzivně jsem se léčila pitím zázvorového čaje (nejhnusnější vět , co jsem kdy pila), kloktání slané vody a odpočíváním. Dnes je mi dobře a cítím se fajn, ale i přesto nejdu do školy ani zítra ni pozítří. Navštívila mě K.,protože si přišla pro náš projekt, který jsem rychle musela dodělávat a hned odpoldne přišla Ziky, přinesla mi sešítky a příklady na počítání abych se moc nenudila, čemuž stejně nazabránila. Probraly jsme kluky, třídu a hlavně Stmívání. Celé tři dny byla obsazená postel a televize běžela téměř nonstop, kromě chvil kdy byl zapnutý počítač. Byla jsem aktivní, tedy jenom za dnešek, přečetla povinou četbu, udělala z ní výpisek a začala číst Malého prince, začala počítat příklady z matematiky a číst Stmívání v internetovém podání. To mi připomíná, že film je moc hezký a ať už jsem chtěla nebo ne, vlna fanoušků Stmívání mě smetla také. Je to v podstatě pohádka, ale neuvěřitelně krásná a proto jsem byla donucena začít ho číst a dokonce na internetu. Taky se chystám na New moon do kina a proto se rychle uzdravuji.
Začínajá Vánoce, včera děti otevřeli první políčko v kaleddáři :D mluvím jako kdybych sama nebyla dítě a okýnko neotevřela, já ho ale opravdu neotevřela, protože se to stalo už o dva dny dřív.
Vůbec nemám tu správnou Vánoční náladu ani mi nepřijde, že za 24 dní budou nějaké dárky a dokonce stromek. V obchodech jsou Vánoce, už dlouho, ale tak nějak jsem to ignoroval a je tedy možná i tím.